Złota Płyta dla Piasecznego i Krajewskiego


Koncertowej płyta "Na przekór nowym czasom - live" Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego osiągnęła status Złotej Płyty.

Gwiazdor "American Beauty", który jest dyrektorem artystycznym londyńskiego teatru Old Vic, zaproponował słynnej modelce rolę w jednej ze sztuk. Wokalista irlandzkiej grupy U2 - Bono - przeszedł operację kręgosłupa w szpitalu w Monachium. Fotografie, pocztówki, archiwalne dokumenty, wydawnictwa i obrazy składają się na wystawę "Krzemieniec. Miasto wielkiej tęsknoty", którą od czwartku można oglądać w Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi.Forest Whitaker chce rozważa rolę u boku rapera 50 Centa we współczesnej adaptacji "Doktora Jekylla i pana Hyde'a". Za kamerą ma stanąć Abel Ferrara ("Zły porucznik"). Na trzech koncertach w Polsce, w kwietniowy weekend (16-17-18), wystąpi norweska formacja rockowa - Gazpacho. "Szabadabada, szabadabada" - ten temat z filmu Claude'a Leloucha "Kobieta i mężczyzna" znają wszyscy, a już z pewnością zakochani. Można go było sobie przypomnieć w Walentynki , na plaży w normandzkim Deauville, gdzie przed blisko pół wiekiem całowali się odtwórcy głównych ról w legendarnym już filmie. Tym razem, na wezwanie Leloucha, w role amantów wcieliły się na kilka chwil setki zakochanych par.

James McAvoy zagra twórcę postaci Jamesa Bonda, pisarza Iana Fleminga w filmie o jego życiu.

Mick Jagger daje młodszej koleżance z branży, Joss Stone, rady w sprawach... zdrowotnych. Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in.: Jan Machulski, Stanisław Różewicz, Zbigniew Zapasiewicz i Marek Walczewski. W czerwcu kinomani na całym świecie przeżywali tragiczną śmierć Farrah Fawcett. We wrześniu pożegnaliśmy z kolei legendę amerykańskiego kina - Patricka Swayze'ego. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

Nagrodzony Złotym Klakierem na 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (wyróżnienie dla najdłużej oklaskiwanego filmu w konkursie głównym) film "Wszystko, co kocham" wejdzie na ekrany polskich kin 15 stycznia 2010 roku. Piotr Rubik prowadzi poszukiwania gwiazd do obsady swojego nowego projektu. Mają to być aktorzy i piosenkarze z pierwszych stron gazet. Tegoroczne Oscary za najlepszy film oraz dla najlepszych aktorów przyznano zasłużenie - uważa krytyk Andrzej Bukowiecki. Statuetki zdobyli: Jeff Bridges oraz Sandra Bullock, a najlepszym filmem okazał się dramat "The Hurt Locker. W pułapce wojny".Po niespełna trzech miesiącach od debiutu, formacja The Dead Weather wydała kolejne wydawnictwo. Zespół przygotował Ep-kę z materiałem koncertowym, zatytułowaną "Live From Third Man West". W "M jak miłość" czeka nas najprawdopodobniej kolejny ślub. Matka Kingi przyjmie oświadczyny ojca Madzi. Marion Cotillard wystąpi w najnowszym filmie Woody'ego Allena, dołączając do: Owena Wilsona i Carli Bruni - poinformował serwis Deadline.

Płyta Buriala najlepszym albumem dekady


Choć obecna dekada kończy się dopiero za rok. Wiele magazynów muzycznych już podjęło się podsumowania obecnego dziesięciolecia.

Co nas kręci, a co podnieca?


O tym, co nas kręci, co nas podnieca, dowiemy się już niebawem. Najnowszy film Woody'ego Allena pod takim właśnie tytułem z Larrym Davidem, Evan Rachel Wood, Henrym Cavillem oraz nominowaną do Oscara, Patricią Clarkson trafi do polskich kin 9 kwietnia.

Poczatuj z Peją


W poniedziałek, 12 października Peja będzie gościem czata programu TVN "Uwaga!". Spotkanie z raperem rozpocznie się o godz. 19:50.

"Kino w kostiumie" w telewizji Kino Polska


Jesienne listopadowe popołudnia i wieczory, nie będą w tym roku szare. Już od 1 listopada telewizja Kino Polska zaprasza na cykl "Kino w kostiumie".

Rusza festiwal Etiuda&Anima


W piątek, 27 listopada, w krakowskim kinie Uciecha rusza 16. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima. Po raz kolejny można będzie ocenić konkursowe etiudy studenckie i krótkie animacje, a także zobaczyć przegląd już uznanych produkcji z całego świata. Dla spragnionych praktycznej strony filmu wyjątkową okazją będą warsztaty realizatorskie oraz pokazy animacji na żywo.

szkolna zbiórka baterii

śledczy, detektywowi Stolica Polski, kancelaria detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję dodatkowo najlepsze ceny, nasze gabinet detektywistyczne od czasu wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, osobisty śledczy mazowieckie, własny wywiadowca Syreni gród, osobisty wywiadowca Pruszków, wywiadowca śledczy, detektywowi Gród nad Wisłą, sekretariat detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję i najlepsze ceny, nasze kancelaria detektywistyczne odkąd wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, osobisty wywiadowca mazowieckie, własny śledczy Gród nad Wisłą, własny wywiadowca Pruszków, wywiadowca

detektyw

Syreni gród, śledczy mazowieckie, śledczy Pruszków, usługi detektywistyczne, kancelaria prywatnego detektywa, nasze osiągnięcia możesz wydedukować na stronie, od czasu wielu lat działamy na terenie Warszawy dodatkowo całego województwa mazowieckiego, prowadzimy oraz usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy oddanie wspólników, nasze sekretariat detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności także dyskrecji Warszawa, wywiadowca mazowieckie, śledczy Pruszków, usługi detektywistyczne, kancelaria prywatnego detektywa, nasze osiągnięcia możesz uchwycić sens na stronie, od chwili wielu lat działamy na terenie Warszawy dodatkowo całego województwa mazowieckiego, prowadzimy i usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy wierność wspólników, nasze gabinet detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności dodatkowo dyskrecji